English

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

————

W swojej jakże bogatej historii TEATR na świecie bywał – co oczywiste – w różnych sytuacjach: przeżywał przeróżne zakręty, sprawiał przyjemność, walczył, niósł edukację i wytchnienie od dnia powszedniego. Istniał zawsze z Widzem i dla Widza. I mimo że nie zawsze miał „z górki” to zawsze wychodził z opresji silniejszy, mądrzejszy i bardziej otwarty na świat.

Dzisiaj możemy być z naszymi Widzami jedynie myślami. Dzielimy się zatem z Państwem najlepszymi uczuciami wierząc, że o nas pamiętacie z okazji Święta, które przecież jest także a może przede wszystkim świętem Was – naszych Widzów, chociaż dziś bez sceny, kurtyny i wypełnionej po brzegi teatralnej widowni. Mocno wierzymy w to, że jesteście Państwo nadal z nami, że to co nas wszystkich dotknęło rychło minie, a nasze spotkania „na żywo” wrócą szybko i staną się częstsze i jeszcze bardziej intensywne.
Tego życzymy i Państwu i sobie z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru!

Ponieważ nie możemy dziś spotkać się w Teatrze przygotowaliśmy dla Państwa specjalne quizy, które mamy nadzieję będą dobrą zabawą, ale również nauką. Zapraszamy, kto pierwszy sprawdzi czy wie wszystko?!

Quizy znajdziecie tu.